SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Karott 9109390
nr 910 9390
Karott
Nysilver, längd: 21
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 september 2014
kl 19:00:51
7/9 23:02:33
8/9 18:08:44
150 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.